To je veta ...
"Paměť je výsadou blbých. Chytrý nemá čas si pamatovat, chytrý musí vymýšlet."

Jan Werich
Hlavné menu
Fotogaléria
kúpele Bojnice 2009
súťaž v pití piva
zobrazení: 2032
známka: 0
Vyhľadávanie

Vyhľadať text

Google
Informácie
IP adresa: 100.28.227.63
Dátum: 21. 06. 2024
Čas: 11:58
Meniny má: Alojz
Zajtra bude: Paulína

Práve je pripojených: 2
Doporučujeme
Súťaže 2009

Zlaté Opojenie 2009

16. máj 2009, Zelená voda pri Novom Meste nad Váhom, 16. máj 2009
Otváranie claimov pre rok 2009 


Zelená voda Keď sme minulý rok riešili akciu zatváranie claimov,tak nikoho z nás ani nenapadlo, že otváranie sezóny pre rok 2009 budeme zasa organizovať. Pôvodne malo byť otváranie niekde úplne inde, ale život prináša zmeny. Na celé organizovanie sme mali cca 10 dní a tak sme museli zapojiť všetky bunkové závity, lebo sme nevedeli, kde to zorganizujeme, nakoľko sme si Chocholnú bez Zdena a Zlatky nevedeli predstaviť a oni v tento víkend mali iný program. Hneď ako prvé by som chcel poďakovať našim "starým" sponzorom, ktorý nás vždy podporia a pevne verím , že i v budúcnosti podporia. Je to firma PROGMA a firma VESIP a v neposlednej miere ďakujeme i prevádzke hotela PERLA, ktorý nám riešili problémy s ubytovaním a so stravou. Myslím, že zúčastnení zlatokopi a zlatokopky boli spokojní.

Na Zelenej vode sme sa začali schádzať v piatok podvečer. Najprv sme preklopili pár pív (aj keď Gambrinus 10 za 95 centov....)a potom si rozložili "hlavný stan" medzi unimobunkami, kde sme do neskorej noci kecali a hlavne oslavovali narodeniny a meniny našich kamarátov. O čo krajší bol večer, o to škaredšie bolo ráno, keď o pol piatej Dada a s Ingim objavili , že nám na unimobunke strašne vŕžu dvere a nám zobrali všetko povlečenie a tak nás donútili vstať. Samozrejme pobudili aj ostatných zlatokopov. Všetci sme sa v to ráno zhodli na jednom. Ak by bol Toronto Dadu utopil, keď bola ešte malá, už by bol vonku a všetci by sme sa mohli vyspať.

Zlaté opojenie 2009Po raňajkách a trochu protišokovej terapie, sa rozbehla registrácia, po ktorej čakalo všetkých oslávencov milé prekvapenie prostredníctvom veľkej torty a darčekov, za čo by som sa v mene všetkých chcel poďakovať Bosorke, ktorá to celé zorganizovala. Narodeniny oslavovali Slivka, Milanko (bývalí prezident SAZ), Miro (terajší prezident SAZ), Joe-Joe ( s  Milankom sú narodení v jeden deň aj spolu s Koosom) a meniny oslavoval Marko-Polo. Po torte sa len zaprášilo a my sme sa mohli venovať samotnému ryžovaniu.

Keď pán prezident Miro symbolicky odomkol claimy, mohli začať samotné súťaže. Súťažilo sa v "klasických" súťažiach (deti, juniori, ženy, muži a trojčlenné družstvá). My na našej akcie však robíme i súťaž "Samyj Charošij", kde si vždy zmerajú sily najlepší z najlepších. Teraz máli však maximálny časový limit 60 sekúnd. Niektorí to ani nestihli, ale natrénovať by sme to mali ak chceme uspieť napr. na majstrovstvách sveta, kde to je bežný finálový čas. Druhá netradičná súťaž bola "Tajná súťaž", kde sa ryžovalo v chirurgických rukaviciach, aby súťažiaci nezašpinili špinavými rukami Zelenú vodu. Zrejme najväčší problém robilo dostať zlatinky do ampulky. Niektorí boli v tom veľmi obratní, zrejme profesisti z radov gynekológov amatérov.

Obed sme mali spoločný, nakoľko je to časovo aj finančne najlepšie a myslím že spokojnosť bola u všetkých. Po obede sme už len spustili finálové jazdy , kde asi najkrajšie zapôsobila kategória detí. Najmladšie dieťa malo len 2 roky. 

Po zasadnutí tzv. "pasienkového výboru" ako to nazval Richard II, čo bolo v podstate zasadanie SAZ prišlo na radu vyhodnotenie. Víťazi jednotlivých súťaží si okrem diplomov a medailí odviezli celkom seriózne vecné ceny. Rozpisovať sa o jednotlivých víťazov je zbytočné, pretože na tejto sajte sa nachádzajú aj kompletné finálové výsledky ako aj fotogaléria , ktorú som tentokrát spravil s fotografií, ktoré nasnímal Miťo.Je dosť veľký problém organizovať aj fotografovať.

Po vyhodnotení čakalo všetkých súťažiacich ďalšie prekvapenie a to v podobe pečeného prasiatka, ktoré malo veľký úspech.

Ako sa nakoniec podarila zorganizovať táto súťaž nechávam priestor na hodnotenie iným, my sme spravili čo sme mohli a v mene cechmajstrovej ďakujem všetkým členom, ktorí akým koľvek spôsobom pomohli.

 


| Autor: Site Admin | Vydáno dne 19. 05. 2009 | 7294 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky
29.08.2023: Prvé slová po viíťaztsve v Zlatých Horách
Kategóriu mužov v Zlatých Horách ovládol Marek Michalec - Marco-Pólo. Jeho prvé slová po zistení že vyhral: "Vieš, to Ti poviem. Som rád že som vyhral !"

02.07.2023: Majstrovstvá SR a ČR 2023
Na majstrovstvách SR a ČR Tužine získala titul Majstersky republiky v kategórii Batea Miška Režná. Titul vicemajstra v kategórii veteránov si odniesol Eduard Filo - Toronto

04.06.2023: Majster Poľska - Batea
Na majstrovstvách Poľska v Złotoryji s stal víťazom v kategórii Batea 
Marco-Polo.

19.09.2022: Najlepší zlatokopi 2022
Za rok 2022 bol člen nášho cechu Toronto jedným z najlepších zlatokopov. V kategórii muži bol najlepší, vo veteránoch a v čínskej panvici obsadil 2. miesto, a v kanadskej miske 7. miesto.
Kalendár
<  Jún 2024  >
PoUtStŠtPiSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Anketa
Myslíte, že by bolo vhodné organizovať regionálne súťaže na Slovensku v zmysle pravidiel WGA vrátane štartovacej formuly (Take Your Place - Get Ready- Go !) ? Na výber dávam len dve možnosti.

  áno
(6 hl.)
 
  nie
(9 hl.)
 


Celkom hlasovalo: 15

Tento web site bol vytvorený prostredníctvom phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Na tejto stránke použité názvy programových produktov, firiem a pod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov. Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek použitie častí alebo celku, najmä rozmnožovanie a šírenie textov, fotografií, videí akýmkoľvek mechanickým alebo elektronickým spôsobom bez písomného povolenia administrátora je zakázané.

Správy RSS 2.0 Správy Atom 1.0 Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server Valid HTML 4.01 Transitional