To je veta ...
"Ak sa chcem mať ako prasa v žite, musí byť zo mňa sviňa."

neznámy autor
Hlavné menu
Fotogaléria
Banskobystrická Zlatinka 2011 - 10
-
zobrazení: 1392
známka: 0
Vyhľadávanie

Vyhľadať text

Google
Informácie
IP adresa: 3.236.112.70
Dátum: 21. 07. 2024
Čas: 11:25
Meniny má: Daniel
Zajtra bude: Magdaléna

Práve je pripojených: 1
Doporučujeme
Súťaže 2014

Zlaté Hory 2014

30. august 2014, Zlaté Hory Česká republika
Keď neprší, aspoň kvapká...

ZH2014 Sú akcie o ktorých sa nejaká tá reportáž píše ťažšie a ťažšie. Nie pre neúspechy, alebo iné nepríjemnosti, ale preto, že sa opakuje pravidelne každý rok a Trenčania tam nemôžu chýbať. Takou akciou je i súťaž "O Zlatú panvicu starostu Zlatých Hôr". Na tejto akcie sa zúčastňujeme pravidelne od doby, keď mŕtve more bolo ešte maród. :) Tak to nemohlo byť inak ani tento rok. Toronto s Markom sa vybrali už v piatok a Joe-Joe s Bosorkou, Miščou a Hrabkom až v sobotu ráno. Napriek tomu, že je to  len 210km cesta pri bežnej premávke trvá 3,5 hodiny. Je to cesta nekonečná, samé dedinky, mestá  a priemerná rýchlosť je veľmi malá. Ale ani to nás neodradí od návštevy skanzena Zlatých Hôr, kde v areáli prebiehala už vyššie menovaná súťaž.

Hneď po príchode nastáva zvítavanie zo všetkými súťažiacimi, organizátormi a starosta Milan Rácz nás hneď volá na jeden, na privítanie. Pripíjame si hlavne na to, aby na jeseň dopadli voľby tak ako si želáme a Milan bol zvolený na ďalšie obdobie. Nielen preto, že nalial, ale je za ním vidieť skutočne kopec kvalitne odvedenej práce a zviditeľnenia Zlatých Hôr i na svete. Veď v roku 2010 sa v areáli organizovali samotné majstrovstvá sveta. 

Samotná súťaž je rozdelená do kategórie deti, ženy, muži, VIP a trojčlenné družstvá. Súťaž prebiehala v pohode bez najmenšieho zádrhelu. Veľmi dobre sa napríklad zhostil funkcie moderátora Libor, ktorý robil zábavu i medzi jednotlivými kolami. Libor. Jedinou pripomienkou bolo, že súťaže mali začať trochu skôr a ako prebiehala bitka vojsk, mala byť v súťažení prestávka. Niektorí sme chceli bitku vidieť, ale prebiehali kolá mužov. Tým pádom sme nevideli nič. Ale to nie je až taká tragédia. Aj tak je to najlepšie po bitke, Keď sa oslavuje, znásilňuje a žerie...:)

Medaile sa nám podarilo pre Cech zlatokopov - Trenčín získať len dve, aj keď sme mali naviac. V kategórii trojčlenných družstiev Bosorka s pomocníkmi získala striebro, keď mali síce absolútne najlepší čas 5:58, ale stratili jednu zlatinku. V jednotlivcoch nás zachránila pred ostudou Mišča, ktorá  získala medzi ženami bronz. Slováci odniesli zo Zlatých hôr 10 medailí z celkového počtu 15 (4 zlaté, 4 strieborné a 2 bronzové), nerátam do toho kategóriu V.I.P. (Vie Aj Piť). Celkovým víťazom a držiteľom Zlatej panvice starostu Zlatých Hôr sa stal Ondrej Krajči z Lovinobane.

 

Если вы проживаете один или Вам больше нравиться уединение тогда полуторный комплект постельного белья sonna.com.ua будет в самый раз.

С наслаждением абсолютно всех приветствуем! Знаете, а так как на сегодняшний день я отыскали и стремимся для вас вообразить крайне увлекательного он-лайн торговца. Убеждены, то что сведения о данном сеть интернет торговом центре постельного белья многочисленных привлечет и станет на самом деле нужной. Проблема в этом, то что достаточно зачастую в нашем веб-сайте возникают обзоры согласно торговым центрам, какие работают непосредственно в реализации постельных приспособлений и бытового текстиля. Этим никак не меньше, о богатыре нынешнего использованного материала я рассказываем в первый раз. К огорчению, ранее о немой никак не ведали, и с целью нас некто выявился новой находкой. Однако, ненужные пояснения тут буква к чему. Давай ведь побыстрее преступим напрямую к знакомству. Интернет торговый центр текстиля, в каком месте я совершили приобретение полуторного постельного белья. Итак, разговор выйдет относительно специальный сеть интернет торговый центр Sonna. Любопытно, то что в область нашего зрения данный он-лайн торговец оказался уже после заказа нами тут набора полуторного постельного белья , что понадобилось нам согласно привкусу с-из-за увлекательной цвета, текстиля хорошего и действительно легкодоступной стоимости. Ещё приглянулось, то что спецзаказ подвергли обработке незамедлительно и привезен некто был в мягчайшие сроки. В совокупном, приобретение возможно уверенно причислить к уровню эффективных и интересных. Когда все без исключения таким образом прекрасно формируется, я непременно говорим о данном собственным чтецам и рекомендуем сосредоточить интерес в определенного торговца. Полагаем, то что сеть интернет торговый центр Sonna целиком заслуженно получил нашей советы, с-из-за презентации подобных значимых с целью любого потребителя характеристик, равно как высочайшее свойство предлагаемого продукта присутствие общедоступных в него стоимостях, многообразнее перечня, прекрасный степень сервиса и темп доставки. Обязательно пользуйтесь рассредоточенной нами ссылочкой с целью перехода в веб-сайт данного сеть интернет торгового центра. И никак не только лишь присутствие потребности рентабельно приобрести полуторное постельное платье, однако кроме того и двуспального, домашнего, валюта образец. А ещё, семо ведь необходимо пойти с целью приобретения согласно невысоким расценкам высококачественных наматрасников, подушек, одеял и укрывал.

Aký je Váš názor na tzv. viac panvicové finále t.j. aby finalisti ryžovali na 2 až 3 panviciach (číňak, kanadská miska, ľubovolná).

Určite som za (Počet hlasov: 25)
(73.53 %)

Som proti (Počet hlasov: 6)
(17.65 %)

Je mi to jedno (Počet hlasov: 3)
(8.82 %)Celkem hlasovalo: 34
| Autor: Site Admin | Vydáno dne 31. 08. 2014 | 7281 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky
29.08.2023: Prvé slová po viíťaztsve v Zlatých Horách
Kategóriu mužov v Zlatých Horách ovládol Marek Michalec - Marco-Pólo. Jeho prvé slová po zistení že vyhral: "Vieš, to Ti poviem. Som rád že som vyhral !"

02.07.2023: Majstrovstvá SR a ČR 2023
Na majstrovstvách SR a ČR Tužine získala titul Majstersky republiky v kategórii Batea Miška Režná. Titul vicemajstra v kategórii veteránov si odniesol Eduard Filo - Toronto

04.06.2023: Majster Poľska - Batea
Na majstrovstvách Poľska v Złotoryji s stal víťazom v kategórii Batea 
Marco-Polo.

19.09.2022: Najlepší zlatokopi 2022
Za rok 2022 bol člen nášho cechu Toronto jedným z najlepších zlatokopov. V kategórii muži bol najlepší, vo veteránoch a v čínskej panvici obsadil 2. miesto, a v kanadskej miske 7. miesto.
Kalendár
<  Júl 2024  >
PoUtStŠtPiSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Anketa
Myslíte, že by bolo vhodné organizovať regionálne súťaže na Slovensku v zmysle pravidiel WGA vrátane štartovacej formuly (Take Your Place - Get Ready- Go !) ? Na výber dávam len dve možnosti.

  áno
(6 hl.)
 
  nie
(9 hl.)
 


Celkom hlasovalo: 15

Tento web site bol vytvorený prostredníctvom phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Na tejto stránke použité názvy programových produktov, firiem a pod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov. Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek použitie častí alebo celku, najmä rozmnožovanie a šírenie textov, fotografií, videí akýmkoľvek mechanickým alebo elektronickým spôsobom bez písomného povolenia administrátora je zakázané.

Správy RSS 2.0 Správy Atom 1.0 Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server Valid HTML 4.01 Transitional