To je veta ...
"Existuje jediný spôsob ako mať šťastné manželstvo a hneď ako naň prídem, ožením sa znova. "

Clint Eastwood
Hlavné menu
Fotogaléria
ZB2011 - 2
Majstrovstvá Slovenskej republiky a Českej republiky 2011
zobrazení: 778
známka: 0
Vyhľadávanie

Vyhľadať text

Google
Informácie
IP adresa: 54.166.172.33
Dátum: 20. 04. 2018
Čas: 12:57
Meniny má: Marcel
Zajtra bude: Ervín

Práve je pripojených: 2
Doporučujeme
Súťaže 2014

Zlaté Hory 2014

30. august 2014, Zlaté Hory Česká republika
Keď neprší, aspoň kvapká...

ZH2014 Sú akcie o ktorých sa nejaká tá reportáž píše ťažšie a ťažšie. Nie pre neúspechy, alebo iné nepríjemnosti, ale preto, že sa opakuje pravidelne každý rok a Trenčania tam nemôžu chýbať. Takou akciou je i súťaž "O Zlatú panvicu starostu Zlatých Hôr". Na tejto akcie sa zúčastňujeme pravidelne od doby, keď mŕtve more bolo ešte maród. :) Tak to nemohlo byť inak ani tento rok. Toronto s Markom sa vybrali už v piatok a Joe-Joe s Bosorkou, Miščou a Hrabkom až v sobotu ráno. Napriek tomu, že je to  len 210km cesta pri bežnej premávke trvá 3,5 hodiny. Je to cesta nekonečná, samé dedinky, mestá  a priemerná rýchlosť je veľmi malá. Ale ani to nás neodradí od návštevy skanzena Zlatých Hôr, kde v areáli prebiehala už vyššie menovaná súťaž.

Hneď po príchode nastáva zvítavanie zo všetkými súťažiacimi, organizátormi a starosta Milan Rácz nás hneď volá na jeden, na privítanie. Pripíjame si hlavne na to, aby na jeseň dopadli voľby tak ako si želáme a Milan bol zvolený na ďalšie obdobie. Nielen preto, že nalial, ale je za ním vidieť skutočne kopec kvalitne odvedenej práce a zviditeľnenia Zlatých Hôr i na svete. Veď v roku 2010 sa v areáli organizovali samotné majstrovstvá sveta. 

Samotná súťaž je rozdelená do kategórie deti, ženy, muži, VIP a trojčlenné družstvá. Súťaž prebiehala v pohode bez najmenšieho zádrhelu. Veľmi dobre sa napríklad zhostil funkcie moderátora Libor, ktorý robil zábavu i medzi jednotlivými kolami. Libor. Jedinou pripomienkou bolo, že súťaže mali začať trochu skôr a ako prebiehala bitka vojsk, mala byť v súťažení prestávka. Niektorí sme chceli bitku vidieť, ale prebiehali kolá mužov. Tým pádom sme nevideli nič. Ale to nie je až taká tragédia. Aj tak je to najlepšie po bitke, Keď sa oslavuje, znásilňuje a žerie...:)

Medaile sa nám podarilo pre Cech zlatokopov - Trenčín získať len dve, aj keď sme mali naviac. V kategórii trojčlenných družstiev Bosorka s pomocníkmi získala striebro, keď mali síce absolútne najlepší čas 5:58, ale stratili jednu zlatinku. V jednotlivcoch nás zachránila pred ostudou Mišča, ktorá  získala medzi ženami bronz. Slováci odniesli zo Zlatých hôr 10 medailí z celkového počtu 15 (4 zlaté, 4 strieborné a 2 bronzové), nerátam do toho kategóriu V.I.P. (Vie Aj Piť). Celkovým víťazom a držiteľom Zlatej panvice starostu Zlatých Hôr sa stal Ondrej Krajči z Lovinobane.

 

Постельное бельё — изделия из ткани, используемые для обустройства постели. Понятие «постельное бельё» подразумевает единый комплект тканых изделий — обычно это пододеяльник, простыня, наволочка. Один стандартный комплект, как правило, включает один пододеяльник, одну простыню и две наволочки. Всё бельё подразделяется на несколько категорий, в зависимости от величины матраца, подушек и одеяла, и бывает односпальным, полуторным и двуспальным. полуторный комплект постельного белья

Aký je Váš názor na tzv. viac panvicové finále t.j. aby finalisti ryžovali na 2 až 3 panviciach (číňak, kanadská miska, ľubovolná).

Určite som za (Počet hlasov: 25)
(73.53 %)

Som proti (Počet hlasov: 6)
(17.65 %)

Je mi to jedno (Počet hlasov: 3)
(8.82 %)Celkem hlasovalo: 34
| Autor: Site Admin | Vydáno dne 31. 08. 2014 | 3139 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky
18.09.2016: Majstrovstvá sveta 2016

Na Majstrovstvách sveta 2016, ktoré sa konali v malom mestečku Placerville, v Californii, USA sme mali zastúpenie i vo finále. Ako jediný slovák sa prebojoval v kategórii mužov Joe-Joe. Na medailu to síce nebolo, ale každé finále na MS je úspech.


10.07.2016: Majstrovstvá Rakúska 2016

Majstrom Rakúska v tradičnej panvici sa stal  Toronto. Člen Cechu zlatokopov - Trenčín. Majstrovstvá sa konali v malebnom mestečku Rauris.
Kalendár
<  Apríl 2018  >
PoUtStŠtPiSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       

Tento web site bol vytvorený prostredníctvom phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Na tejto stránke použité názvy programových produktov, firiem a pod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov. Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek použitie častí alebo celku, najmä rozmnožovanie a šírenie textov, fotografií, videí akýmkoľvek mechanickým alebo elektronickým spôsobom bez písomného povolenia administrátora je zakázané.

Správy RSS 2.0 Správy Atom 1.0 Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server Valid HTML 4.01 Transitional