Zlaté Hory 2014

Autor: Site Admin <joe-joe(at)goldpanning.eu>, Téma: Súťaže 2014, Vydané dňa: 31. 08. 2014

30. august 2014, Zlaté Hory Česká republika
Keď neprší, aspoň kvapká...

ZH2014 Sú akcie o ktorých sa nejaká tá reportáž píše ťažšie a ťažšie. Nie pre neúspechy, alebo iné nepríjemnosti, ale preto, že sa opakuje pravidelne každý rok a Trenčania tam nemôžu chýbať. Takou akciou je i súťaž "O Zlatú panvicu starostu Zlatých Hôr". Na tejto akcie sa zúčastňujeme pravidelne od doby, keď mŕtve more bolo ešte maród. :) Tak to nemohlo byť inak ani tento rok. Toronto s Markom sa vybrali už v piatok a Joe-Joe s Bosorkou, Miščou a Hrabkom až v sobotu ráno. Napriek tomu, že je to  len 210km cesta pri bežnej premávke trvá 3,5 hodiny. Je to cesta nekonečná, samé dedinky, mestá  a priemerná rýchlosť je veľmi malá. Ale ani to nás neodradí od návštevy skanzena Zlatých Hôr, kde v areáli prebiehala už vyššie menovaná súťaž.

Hneď po príchode nastáva zvítavanie zo všetkými súťažiacimi, organizátormi a starosta Milan Rácz nás hneď volá na jeden, na privítanie. Pripíjame si hlavne na to, aby na jeseň dopadli voľby tak ako si želáme a Milan bol zvolený na ďalšie obdobie. Nielen preto, že nalial, ale je za ním vidieť skutočne kopec kvalitne odvedenej práce a zviditeľnenia Zlatých Hôr i na svete. Veď v roku 2010 sa v areáli organizovali samotné majstrovstvá sveta. 

Samotná súťaž je rozdelená do kategórie deti, ženy, muži, VIP a trojčlenné družstvá. Súťaž prebiehala v pohode bez najmenšieho zádrhelu. Veľmi dobre sa napríklad zhostil funkcie moderátora Libor, ktorý robil zábavu i medzi jednotlivými kolami. Libor. Jedinou pripomienkou bolo, že súťaže mali začať trochu skôr a ako prebiehala bitka vojsk, mala byť v súťažení prestávka. Niektorí sme chceli bitku vidieť, ale prebiehali kolá mužov. Tým pádom sme nevideli nič. Ale to nie je až taká tragédia. Aj tak je to najlepšie po bitke, Keď sa oslavuje, znásilňuje a žerie...:)

Medaile sa nám podarilo pre Cech zlatokopov - Trenčín získať len dve, aj keď sme mali naviac. V kategórii trojčlenných družstiev Bosorka s pomocníkmi získala striebro, keď mali síce absolútne najlepší čas 5:58, ale stratili jednu zlatinku. V jednotlivcoch nás zachránila pred ostudou Mišča, ktorá  získala medzi ženami bronz. Slováci odniesli zo Zlatých hôr 10 medailí z celkového počtu 15 (4 zlaté, 4 strieborné a 2 bronzové), nerátam do toho kategóriu V.I.P. (Vie Aj Piť). Celkovým víťazom a držiteľom Zlatej panvice starostu Zlatých Hôr sa stal Ondrej Krajči z Lovinobane.

 

Если вы проживаете один или Вам больше нравиться уединение тогда полуторный комплект постельного белья sonna.com.ua будет в самый раз.

С наслаждением абсолютно всех приветствуем! Знаете, а так как на сегодняшний день я отыскали и стремимся для вас вообразить крайне увлекательного он-лайн торговца. Убеждены, то что сведения о данном сеть интернет торговом центре постельного белья многочисленных привлечет и станет на самом деле нужной. Проблема в этом, то что достаточно зачастую в нашем веб-сайте возникают обзоры согласно торговым центрам, какие работают непосредственно в реализации постельных приспособлений и бытового текстиля. Этим никак не меньше, о богатыре нынешнего использованного материала я рассказываем в первый раз. К огорчению, ранее о немой никак не ведали, и с целью нас некто выявился новой находкой. Однако, ненужные пояснения тут буква к чему. Давай ведь побыстрее преступим напрямую к знакомству. Интернет торговый центр текстиля, в каком месте я совершили приобретение полуторного постельного белья. Итак, разговор выйдет относительно специальный сеть интернет торговый центр Sonna. Любопытно, то что в область нашего зрения данный он-лайн торговец оказался уже после заказа нами тут набора полуторного постельного белья , что понадобилось нам согласно привкусу с-из-за увлекательной цвета, текстиля хорошего и действительно легкодоступной стоимости. Ещё приглянулось, то что спецзаказ подвергли обработке незамедлительно и привезен некто был в мягчайшие сроки. В совокупном, приобретение возможно уверенно причислить к уровню эффективных и интересных. Когда все без исключения таким образом прекрасно формируется, я непременно говорим о данном собственным чтецам и рекомендуем сосредоточить интерес в определенного торговца. Полагаем, то что сеть интернет торговый центр Sonna целиком заслуженно получил нашей советы, с-из-за презентации подобных значимых с целью любого потребителя характеристик, равно как высочайшее свойство предлагаемого продукта присутствие общедоступных в него стоимостях, многообразнее перечня, прекрасный степень сервиса и темп доставки. Обязательно пользуйтесь рассредоточенной нами ссылочкой с целью перехода в веб-сайт данного сеть интернет торгового центра. И никак не только лишь присутствие потребности рентабельно приобрести полуторное постельное платье, однако кроме того и двуспального, домашнего, валюта образец. А ещё, семо ведь необходимо пойти с целью приобретения согласно невысоким расценкам высококачественных наматрасников, подушек, одеял и укрывал.