Zlatá Horúčka 2005

Autor: Site Admin <joe-joe(at)goldpanning.eu>, Téma: Súťaže 2005, Vydané dňa: 30. 07. 2005

Povrazník, 30. júl 2005


Povrazník 2005Na regionálne akcie chodia reprezentovať náš Cech len Joe-Joe s rodinou a Toronto. Tak to bolo aj s účasťou na ryžovaní na Povrazníku. Ostatní z Cechu akoby nemali o tieto akcie záujem, alebo majú toľko všelijakých aktívít, že jednoducho "nestíhajú". Je to možno na škodu, lebo tieto regionálne súťaže zabezpečujú kvalitný tréning na hlavné akcie v sezóne (MR, ME, MS). Samozrejme je aj možné, že ostatní tréning nepotrebujú, lebo to jednoducho vedia.
Organizácia Zlatej horúčky na Povrazníku bola v réžii "one man show". Na niektorých akciách je vidieť stúpajúcu úroveň organizátorov, tu však zaspali na vavrínoch a potrebujú asi prebudiť. Nezáujem o túto akciu bola prezentovaná aj veľmi malou účasťou (21 mužov, 8 žien, 8 juniorov).
Výsledky našich členov však zodpovedajú našej súčasnej výkonnosti, aj keď to mohlo byť skutočne lepšie. Možno nám vadila pomalosť organizácie danej súťaže, alebo to bolo spôsobené mimoriadnými extrémnymi horúčavami. V kategórii juniorov skončila Mišča až na druhom mieste. Kategóriu žien štandardne vyhrala, hádajte kto (nápoveda: Helenka). V kategórii mužov všetkým našim zástupcom ušla jedna zlatinka čo zodpovedalo umiestneniu:

3. Joe-Joe, 4.Toronto, 5. Miščo

 

Prekvapenie sa nekonalo, ani v kategórii družstiev, kde náš úderný team (Bosorka a pomocníci (Hela, Joe-Joe, Toronto)) vyhral s so serióznym náskokom.